Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Teemantpuurimine

 

Teostame nii löökpuurimist kui ka teemantpuurimist ja takistuseks ei ole ka puuritavas kivimaterjalis sisalduv armeering ja erinevad raudbetoonkonstruktsioonid.

 

Teemantpuurimise teenuse all pakume aukude puurimist kivisse alates 18mm-250mm. Kasutades avade tegemiseks teemantpuurimist välditakse puuritavale konstruktsioonile või selle lähedal olevatele detailidele mõjuvaid lööke ja vibratsiooni, mis on oluline tihti just vanade või renoveeritavate objektide puhul.

 

Üldjuhul teostame puurimistöid koos kaasneva toote paigaldusteenusega. Samuti saab meie käest vajalikud ankrud ja muud kinnitustarvikud.

 

Eritingimused:

* Konstruktsioonidel, mis sisaldavad armatuuri läbimõõduga üle 12mm või sammuga alla 150 mm, tõuseb puurimise hind 20-100%

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE