Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Põrkepiirde paigaldus ja remont

 

Teostame põrkepiirete paigaldust, eemaldamist kui ka avariijärgset remonti. Paigaldame kõikvõimalikke erinevaid põrkepiirde süsteeme: W-profiiliga rammitavad piirded, metall-puitpiirded, trosspiirded, betoonist piirded, puuritavad sillapiirded, põrkeleevendid ja terminalid. Rammimise meetodil paigaldame erineva läbimõõdu ja pikkusega vaiasid, üldjuhul on rammitavad vaiad ∑, C,  O või V kujulised. Kui meil vastavat otsikut vaia rammimiseks olemas ei ole, saame selle tellida või valmistada 5-8 päeva jooksul. Rammitava vaia maksimum pikkus on 3,5 meetrit.

 

Valesti paigaldatud või õnnetuse tagajärjel deformeerunud vaia on võimalik seadmega välja tõmmata ja asendada uuega.

 

Hüdrauliline vaiaramm liigub omal jõul ja seda kummist roomikutel, kahjustamata manööverdamisel kõvakattega teid või platse. Lisaks annavad roomikud vaiarammile väga hea läbitavuse igasugusel pinnasel. Vaia rammimise täpsuse tagab konarlikel pindadel igas suunas liigutatav mast.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE