fbpx

Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Privaatsus

Inten OÜ võtab isikuandmete kaitset väga tõsiselt. Meie lehte külastades ei vaja me tavaliselt Teie andmeid, välja arvatud olukordades, kus täidame Teie poolt toime pandud päringuid. Järgnevalt seletame Teie andmete kaitset sellistes olukordades. Meie lehte külastades nõustute alljärgnevate tingimustega.

 

Järgnev turvalisuspoliitika kehtib vaid Inten internetikeskkonnas ega laiene teistele lehtedele, kaasa arvatud lehtedele, millele on ligipääs läbi inten keskkonna või millel on Inten OÜ logo. Palume Teil tutvuda seal kehtivate kasutajatingimustega.

 

Mis informatsiooni Inten kogub ja kuidas seda kasutatakse?

 

Me kogume Teie isikuandmeid (nimi, aadresss, telefon, e-maili aadress) vaid juhul, kui Te otsustate need ise meile anda.

 

Meie internetikeskkonda külastades kogume automaatselt informatsiooni Teie külastuse kohta, mis on mitte-isiklikku laadi (andmed teie arvuti, veebilehitseja ja internetiteenuste kohta; lisaks teie poolt külastatavad lehed, külastuse aeg ja kuupäev). See info aitab meil oma lehekülge hallata vastavalt teie vajadustele.

 

Kogutud andmeid kasutame Teie poolt saadetud pärgingule vastamiseks või sooritades Teie poolt palutud teenust (uudiskirjad, hinnapäringutele vastamine, kataloogide, brošüüride ja tootenäidiste postitamine).

 

Samuti võime Teie isikuandmeid kasutada statistika tegemisel ning oma internetikeskkonna klientide vajadustega kooskõlas hoidmisel.

 

Kuidas Inten minu kohta informatsiooni kogub?

 

Cookie ehk küpsis on väike fail, miile meie internetikeskkond võib Teie veebilehitsejale saata ja mis seejärel salvestatakse Teie kõvakettale. Küpsised võimaldavad meil meeles pidada informatsiooni Teie eelistute kohta ja võimaldavad Teil meie veebikeskkonnas lihtsamalt navigeerida. Isiklikku infot me sel viisil ei kogu.
Meie internetikeskkond võib kasutada ka teisi viise jälgimaks mis lehekülgi Te külastate, jällegi selleks, et mõista kuidas kliendid meie lehekülge kasutavad.

 

 

Kas Inten jagab minu isikunadmeid kolmandate osapooltega?

 

Inten võib erandjuhtudel jagada Teie andmeid kolmandate osapooltega. Näiteks juhul, kui nad sooritavad mingit teenust meie eest – teavitades Teid tulevatest sündmustest/pakkumistest. Sellisel juhul on kolmas osapool kohustatud Teie poolt võimaldatud infot kasutama vaid meie poolt volitatud tegevuseks.

 

 

Kas mul on valida, kuidas mu isikuandmeid kasutatakse?

 

Kui Teie infot kasutatakse uudiskirjade saatmiseks ja Te soovite sellest loobuda, saate seda koheselt teha järgides igas uudiskirjas sisalduvat informatsiooni või külastades meie kodulehekülge.

 

Kuidas saan ma uuendada oma isikuandmeid?

 

Inten eelistaks, et omaksime Teie täpseid isikuandmeid, need uuenevad automaatselt kui Te sooritate mingit toimingut (näiteks hinnapäringut). Andmete muutumisest võite meid teavitada ka otse e-maili teel.

 

 

Kuidas Inten minu isikuandmeid kaitseb?

 

Inten võtab Teie isikuandmete kaitset väga tõsiselt. Teie andmetele on ligipääs koolitatud inimestel, kes kasutavad seda vaid eespool kirjeldatud eesmärkidel. Teie poolt võimaldatud info paberkandjal on turvalises asukohas. Viime perioodiliselt läbi turvalisuskontrolle.

 

 

Kellega võtta ühendust küsimuste või probleemide korral?

 

Täiendavate küsimuste korral meie turvalisuse kohta võtke meiega ühendust aadressil info@inten.ee

 

 

Kas need tingimused võivad muutuda?

 

Oma teenuste ja internetikeskkonna arendamisel ja uute tehnoloogiate kasutuselevõtuga seoses võivad nimetatud tingimused muutuda. Sellisel juhul uuendame eelpool toodud infot või teavitame Teid muul sobival viisil.

HELISTA MEILE