Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Meist

 

Inten OÜ alustas tegevust 2006. aastal. Meie tegevusvaldkond on kaitsepiirete tootmine, müük, paigaldus ja hooldus. Oleme end laiendanud sedavõrd, et täna toodame, müüme, paigaldame ja hooldame erinevaid turva- ja kaitsepiirdeid kõikides võimalikes sektorites. Lisaks sellele tegeleme ka põrandate markeerimisega ja liikluskorraldusvahendite müügiga.

 

Inten OÜ on oma valdkonnas väga edukas tänu kvaliteetsele toodangule, professionaalsele suhtlusele ning laitmatule teenindusele – kõik see tagab meie klientide rahuolu. Meie missiooniks on turvalised piirdelahendused.

Leiame, et edu valem on rahulolev meeskond, kes on hästi motiveeritud ja teeb tööd, mida armastab. Meeskonna valikul oleme keskendunud eelkõige töökusele, positiivsele ellusuhtumisele ning professionaalsusele.

 

Usume, et äri ei seisne üksnes teenitud rahas, vaid veel enamgi inimeste suhtumises. Püüame korraldada asju nii, et pikaajalised suhted oleksid arenguvõimelised ja viljakad, et kliendid usaldaksid meid ning tuleksid ikka ja jälle meie juurde tagasi.

 

Võta meiega julgelt ühendust, koos leiame kindlasti lahenduse!

Oleme kindel & parim valik! + -

Oleme Eestis esimene ja siiani suurim kaitsepiiretele orienteeritud ettevõte, pakkudes teenust alates nõustamisest kuni paigalduseni ning hilisema hooldamise ja remondini välja. Oleme ainus ettevõte, kes omab süvateadmisi antud valdkonnast ning saab pakkuda usaldusväärset teenust.

Kiire teenindus, võida aega! + -

Reageerime kiiresti, sest meil pole kliendihaldureid ja spetsialistid suhtlevad kliendiga alati isiklikult. Info liigub kiiremini ja töö saab kiiresti tehtud. Meil on iga kliendi jaoks aega ja me ei luba endale „liinitööd”, vaid tegeleme Sinu murega põhjalikult.

Täisteenus ehk kõik ühest kohast! + -

Klientide vajadused on erinevad. Meil on lahendused nii era- ja ärikliendile kui ka riiklikele omavalitsustele. Müüme ja paigaldame kvaliteetseid Eestis ja Euroopas toodetud tooteid, lisaks pakume kaitsepiiretega seotud hooldus- ja remonditeenust.

Oleme operatiivsed! + -
Teie päringule anname vastuse 48h jooksul!
Selle ajaga:
* tutuvume objektiga
* selgitame välja parima lahenduse
* koostame ja edastame Teile hinnapakkumuse
Head tooted parimate hindadega! + -

Garanteerime väga hea teeninduse, kvaliteetsed tooted ja parima hinna.

Kvaliteedikontroll ja garantii + -

Pöörame suurt tähelepanu kvaliteedile, mis tagab meie toodetele 5a garantii.

Klientide rahulolu + -

Klientide rahuloluks loeme seda, et kaitsepiirete valdkonda puudutavate küsimuste ja projektide päevakorda tekkimisel, pöördutakse taaskord meie poole.

Erilahendused + -

Kuna toodame enamus kaitsepiiretest ise on võimalikud ka igasugused erilahendused.

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE