Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Kruvivundamentide paigaldus

 

Teostame kruvivundamentide paigaldust, et lihtsustada aiapostide, lipumastide, terrasside, kuuride, kasvuhoonete, mänguväljakute, aiamajade, suvilate ja teiste väikeehitiste paigaldamist eelnevalt toestatud vundamendile. Vundament ei pea alati olema betoonist – kui soovid säästa aega, raha ja saavutada puhast tulemust, siis vali meiepoolt pakutavad puuritavad maakruvid või rammitavad terasvaiad koos paigaldusega.

 

Meie maakruvid on kiirliitega pikendatava osaga ja kõik otsikud on samuti vahetatavad. See tähendab, et kui kruvivundament on juba maasse puuritud ja selgub, et see ei anna piisavalt toestust, siis saame seda jätkudetailiga pikendada. Sellisel juhul ei pea kruvivundamenti uuesti välja kaevama, et seda pikema vastu välja vahetada.

 

Igale objektile tuleb läheneda individuaalselt ja teha tasuvusarvutus, sest rammitav vaivundament võib teinekord olla soodsam lahendus.

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE