Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Pinnase puurimine

 

Teostame pinnase puurimist, et lihtsustada aiapostide, lipumastide, piirdepostide, tähispostide ja kõige muu paigaldust, mis vajavad paigaldamiseks eelnevalt pinnasesse aukude puurimist. Hüdraulilise pinnasepuuriga saame puurida pinnasesse (teepeenar, haljasala jne) kuni 300mm läbimõõduga auke, maksimaalsügavusega 1,2m.

Aiapostide paigaldamine

Paljud inimesed on võtnud vaevaks aiapostide augud labidaga ise kaevata. Kui aga aia kogupikkus on näiteks 500m ja postide samm 2m,  siis tuleb kaevata ligemale 250 auku. Iga auk peaks olema vähemalt 60cm sügav ning piisavalt lai, et paigaldada sobiv aiapost ja tagasitäide. Labidaga kaevates võtab selline töö tublisti aega ja võhma. Kasutades pinnasepuurimis teenust, saab töö tehtud kiiresti ja täpselt, hoides kokku nii enda kui ka sõprade väärtuslikku aega.

 

Juhul, kui pinnas on väga tihke ja kõva, siis tasub kindlasti mõelda aiapostide rammimis teenuse peale. Lastes aiapostid pinnasesse rammida säästad lisaks ajale ka aiapostide kindlustamiseks mõeldud segu ja segu tegemise pealt.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE