fbpx

Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Pinnase puurimine

 

Teostame pinnase puurimist, et lihtsustada aiapostide, lipumastide, piirdepostide, tähispostide ja kõige muu paigaldust, mis vajavad paigaldamiseks eelnevalt pinnasesse aukude puurimist. Hüdraulilise pinnasepuuriga saame puurida pinnasesse (teepeenar, haljasala jne) kuni 300mm läbimõõduga auke, maksimaalsügavusega 1,2m.

Aiapostide paigaldamine

Paljud inimesed on võtnud vaevaks aiapostide augud labidaga ise kaevata. Kui aga aia kogupikkus on näiteks 500m ja postide samm 2m,  siis tuleb kaevata ligemale 250 auku. Iga auk peaks olema vähemalt 60cm sügav ning piisavalt lai, et paigaldada sobiv aiapost ja tagasitäide. Labidaga kaevates võtab selline töö tublisti aega ja võhma. Kasutades pinnasepuurimis teenust, saab töö tehtud kiiresti ja täpselt, hoides kokku nii enda kui ka sõprade väärtuslikku aega.

 

Juhul, kui pinnas on väga tihke ja kõva, siis tasub kindlasti mõelda aiapostide rammimis teenuse peale. Lastes aiapostid pinnasesse rammida säästad lisaks ajale ka aiapostide kindlustamiseks mõeldud segu ja segu tegemise pealt.

 

HELISTA MEILE