Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Vaiade rammimine

 

Paigaldame rammimise meetodil erineva läbimõõdu ja pikkusega nii metallist kui ka puidust vaiasid. Rammitavad vaiad võivad olla nii ümarad, kandilised, ristkülikukujulised või mõne muu profiiliga. Rammitava vaia maksimum pikkus on 3,5 meetrit. Valesti paigaldatud või õnnetuse tagajärjel deformeerunud vaia on võimalik seadmega välja tõmmata ja asendada see uuega.

 

Hüdrauliline vaiaramm liigub omal jõul ja seda kummist roomikutel, kahjustamata manööverdamisel kõvakattega teid või platse. Lisaks annavad roomikud vaiarammile väge hea läbivuse, tänu millele saab sellega liigelda igasugusel pinnasel. Tänu kergele kaalule ja laiadele roomikutele võib vaiarammiga liikuda edukalt ka haljasaladel, neid oluliselt kahjustamata. Vaia rammimise täpsuse tagab ka konarlikel pindadel igas suunas liigutatav mast.

 

Vaiade rammimisega saame abiks olla erinevatel paigaldustöödel, nagu näiteks toru ja põrkepiirete, aiapostide, kerghoonete vundamendipostide, liiklusmärgi postide, päikesepaneeli parkide postide paigaldusel jne.

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE