fbpx

Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Vaiade rammimine

 

Paigaldame rammimise meetodil erineva läbimõõdu ja pikkusega nii metallist kui ka puidust vaiasid. Rammitavad vaiad võivad olla nii ümarad, kandilised, ristkülikukujulised või mõne muu profiiliga. Rammitava vaia maksimum pikkus on 5,5 meetrit. Valesti paigaldatud või õnnetuse tagajärjel deformeerunud vaia on võimalik seadmega välja tõmmata ja asendada see uuega.

 

Hüdrauliline vaiaramm liigub omal jõul ja seda kummist roomikutel, kahjustamata manööverdamisel kõvakattega teid või platse. Lisaks annavad roomikud vaiarammile väge hea läbivuse, tänu millele saab sellega liigelda igasugusel pinnasel. Tänu kergele kaalule ja laiadele roomikutele võib vaiarammiga liikuda edukalt ka haljasaladel, neid oluliselt kahjustamata. Vaia rammimise täpsuse tagab ka konarlikel pindadel igas suunas liigutatav mast.

 

Vaiade rammimisega saame abiks olla erinevatel paigaldustöödel, nagu näiteks toru ja põrkepiirete, aiapostide, kerghoonete vundamendipostide, liiklusmärgi postide, päikesepaneeli parkide postide paigaldusel jne.

HELISTA MEILE