Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Piirete paigaldus ja hooldus

 

Teostame kaitsepiirete paigaldus- ja hooldusteenust kõikidele meie poolt müüdud kui ka soovi korral olemasolevatele kaitsepiiretele. Oluline aspekt tõhusa ohutuse tagamiseks on turvapiirete korrektne paigaldus ja sobiv kaitsepiire vastavalt vajadusele. Õige paigaldus ja sobiv kaitsepiire aitab säästa aega, raha ja pakub maksimaalset ohutust.

 

Turvapiirete valik:

  • metalltorudest
  • roostevabast terasest
  • puidust
  • w-profiiliga metall piire
  • tehnopolümeerist ehk plastikust

 

Pakume täisteenust – kaitsepiirete tootmine (metallist), müük, paigaldus ja vajadusel ka kaitsepiirete hooldusteenus. Hooldusteenuse tellimisel soovitame sõlmida meiega soodne hooldusleping.

 

 

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE