Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Torukaitsed

 

Torukaitsed paigaldatakse nii pakla makseautomaatide, tõkkepuude kui ka tänavavalgustuse postide kaitseks. Torukaitsed valmistatakse üldjuhul ümartorust ja paigaldatakse ümber kaitset vajava objekti.

 

Kaitseraua läbimõõt on 90-220 mm, paigaldusel ankurdatakse piire poltidega või betoneeritakse pinnasesse. Standard toodetena pakume nelja erineva kõrgusega piirdesüsteeme: 300, 600, 900 ja 1200mm.

 

Parema märgatavuse tagamiseks on üldjuhul torukaitsed kollased, kuid võimalikud on ka teised toonid. Soovi korral saab märgatavust parandada veelgi, piirdeid valgustpeegeldava kilega viirutades.

 

Torukaitsete ja paigalduse ühiku hind sõltub piirdetüübist, objekti asukohast ja tööde mahust.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE