Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Turvapiirded

 

Turvapiirete funktsioon on kaitsta inimest avatud eritasandilistest kohtades allakukkumise eest ja tagada ohtlike seadmete nõutud turvatsoon.

 

Meie poolt pakutavaid turvapiirdeid on võimalik tellida nii ümartorust kui kanttorust, piirded tsingime ja/või värvime. Kaitserinnatisi saab tellida erineva kõrgusega 900-1500 mm ja mitme horisontaalse osaga. Lisaks on võimalik juurde paigaldada kaitsevõrk. Posti samm 1-3,5m, paigaldusega ankrutega põrandale või betoonist tugijalgadele.

 

Piirete ja  paigalduse jooksva meetri hind sõltub kaitserinnatise suurusest, kujust, objekti asukohast ja tööde mahust.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE