Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Hoiatuskaitsed

 

Polüuretaanist valmistatud vastupidavad kaitsed, mis paigaldatakse ohtlikele nurkadele, kus inimene võib end vigastada. Hoiatuskaitseid saab kasutada nii sise- kui välistingimustes. Hoiatuskaitse on tagant kleepuv ja seda on lihtne paigaldada. Kaitseid on saadaval erineva kuju ja paksusega. Tooted on tulekindlald ning vastavad DIN 4102 B2 klassifikatsioonile.

 

Hoiatuskaitsete ja paigalduse ühiku hind sõltub profiili kujust, paksusest ja kogusest. Samuti objekti asukohast ja tööde mahust.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE