Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Ohutuspiirded

 

Ohutuspiirete funktsioon on kaitsta inimest sattumaks erinevatesse ohutsoonidesse nt. tööstuslike seadmete ja masinate töötsooni. Piire valmistatakse Ø 40-60 mm kuumtsingitud ja/või värvitud terastorust ja ühendatakse omavahel selleks ette nähtud ühendusplaatide ja -poltidega.

 

Ohutuspiiret on võimalik tellida nii ühe, kui kahe horisontaaltoruga, märgatavuse tõstmiseks on võimalik horisontaaltoru viirutada valgustpeegeldava kilega. Posti samm 1-3,5m, paigaldusega ankrutega põrandale või betoonist tugijalgadele.

 

Ohutuspiirete ja paigalduse jooksva meetri hind sõltub ohutuspiirde konstruktsioonist, objekti asukohast ja tööde mahust.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE