fbpx

Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Kaitsevõrgud ja aiad

STRONG_HP1
5536d578398d4be39c231dda7331cc73
kaitsepuur-ladu
riiuli kaitsevõrk
riiulite kaitsevõrk

Kaitsevõrgud ja aiad

Toodame kaitsevõrke erinevate piirdesüsteemide, kaitserinnatiste ja laoriiulite külge. Lisaks pakume ka kaitse võrkaedu.

Tagavõrk kinnitatakse riiulite tagaküljele juhul, kui on oht, et üksikud pakendid võivad pudeneda riiuli pealt maha. Tagavõrgu kasutamine on kohustuslik juhul, kui samaeagselt tõstukiga aluste riiulisse asetamisega toimub kauba pakendite komplekteerimine teiselpool riiuleid.

Kaitsevõrke ja aedasid paigaldame ka automaatika seadmete ja masinate ümber, et tagada töötajate ohutus ja kaitse perimeeter. Aedadele on võimalik lisamoodulitena paigaldada luuke ja uksi, viimaseid nii pöörd kui ka siinidel liugustena. Tööstuslikud turva- ja võreseinad aitavad parandada ruumikasutust lao- ja tootmishoonetes, aitavad piiritleda erinevaid laotsoone. Samuti pakuvad kaitset varguste eest, suurendavad tööohutust  ja töötajate turvalisust.

Kaitsevõrke on võimalik tellida erinevates mõõtudes ja erineva võrgu silmaga. Kaitsevõrgud on kuumtsingitud ja/või värvitud, paigaldus käib kronsteinide ja polt liidete abi.

 

Kategooria

Laod & Tehased

Sildid

kaitseaiad, kaitsepaneelid, kaitsevõrgud, tagavõrk, turvaseinad, võresein, võrkpaneelid

HELISTA MEILE