Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Bluespot märgutuli

Sinine märgutuli
Blue spot tõstukile
Sinine hoiatustuli tõstukile
Nool märgutuli

Bluespot märgutuli

Tavaliselt on tõstukitega seotud tööõnnetused raskete tagajärgedega, mis on sageli tingitud tõstukijuhi ettevaatamatusest ja hooletusest.

Bluespot on visuaalne hoiatusseade, mis paigaldatakse tõstukile märgatavuse tõstmiseks pimedates nurkades kaubariiulite vahel kui ka koridoride ristmikel. Hoiatustuli, näitab kaugele ette erksat valgust ning seetõttu on tõstuk hästi jalakäijatele paremini märgatavam. Selle tulemusel on töötajad kaitstud võimalikke kokkupõrgete eest tõstukitega. Kogemused paljude klientidega näitavad, et visuaalne märgutuli on sageli tõhusam kui signaal hoiatused või tavapärased vilkurid.

 

Saadaval:

  • punane ja sinine märgutuli
  • täpp ja nool

 

Küsi pakkumist!
Kategooria

Laod & Tehased, LED tuled

Sildid

blueeye, Nool märgutuli, punane hoiatustuli, RedSpot tuli, sinine märgutuli

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE