Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Sillapiirded

Avaleht / Tootegrupid  / Maanteed / Sillapiirded

 

Müüme ja paigaldame rajatiste piirdeid. Rajatiste alla kuuluvad sillad, viaduktid, estakaadid ja tugiseinad kõrgusega üle 2 m.

 

Rajatistel valitakse sõidukirinnatis sõidutee välisääre kõrvale sõltuvalt ohualast allpool rajatisi.  Rinnatise kuju, tüüp ja mõõtmed millele piire kinnitub peab vastama testitud rinnatis tüübile ja piirde kinnitusel rinnatisele, lähtuda piirde Tootja kinnitamisest konstruktsioonidele.

 

Rajatiste liikumisvuukide piirkonnas tuleb põrkepiirded paigaldada nii, et rajatise (temperatuuri ja koormuste muutustest) tingitud liikumised ei avaldaks olulist mõju põrkepiirde töötamisele ning piisavate liikumisvarudega ühenduskohad vastaksid piirde valmistaja juhendile.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE