Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Lumetõkkevõrgud

Avaleht / Tootegrupid  / Maanteed / Lumetõkkevõrgud

 

Müüme, toodame ja paigaldame rajatiste piiretele lumetõkkevõrke. Lumetõkkevõrgud on kohustuslikud kõikidele rajatiste piiretele, mis ületavad mistahes teist teed, kus liiklevad teised sõidukid või kergliiklejad. Lumetõrje töödel peab olema tagatud ka nende liiklejate ohutus, kelle kohalt rajatis üle läheb. Lumetõkkevõrgud on mõeldud lisaelemendina sillapiirete või kaitserinnatiste külge sildadel, viaduktidel, estakaatidel ja tugiseintel.

 

Lumetõkkevõrgud toodame vastavalt projektis nõutud tingimustele ja joonistele, samas tuleb põrkepiirde tootja tehase poolt saada kinnitus, et antud lisadetail ei ohusta ega muuda põrkepiirde parameetreid.

 

Vastavalt põrkepiirde süsteemile varieeruvad lumetõkkevõrkude kõrgused 250mm kuni raudtee viaduktidel olevate 2500mm kaitseekraanideni. Lumetõkkevõrkude mahtu arvestatakse sõltuvalt objektist nii ruutmeetritena kui ka jooksvate meetritena. Hind sõltub raami suurusest, materjalist, võrgu silmast jne.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE