Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Tõkestuspostid

Avaleht / Tootegrupid  / Linnad & asulad / Tõkestuspostid

 

Tõkestusposte kasutatakse läbipääsu piiramiseks erinevatele aladele. Tõkestuspostid on mõeldud nii sise- kui välistingimustesse, postid on saadaval erinevas suuruses, kujus ja soovitud värvitoonis. Efektiivsuse tõstmiseks on võimalik postide vahele paigaldada piirdekett.

 

Tõkestuspostide läbimõõt on 90-220 mm, paigaldusel, ankurdatakse post poltidega või betoneeritakse pinnasesse. Pakume nelja erineva kõrgusega postisüsteeme: 300, 600, 900 ja 1200mm. Pakume ka valguslahendustega tõkestusposte.

 

Meie tõkestuspostid on valdavalt kuumtsingitud ja/või värvitud, kuid pakume ka roostevabast terasest tõkestusposte.

 

Tõkestuspostide ja paigalduse ühiku hind sõltub postitüübist, objekti asukohast ja tööde mahust.

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE