Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Löögiterminal

safeend_1
safeend_6

Löögiterminal

Löögiterminale kasutatakse pehmendamaks lööki, mis tekib sõiduki ja takistuse (põrkepiirde ots, viadukti sammas, looduslikud ja muud takistused) kokkupõrkel.

 

Löögiterminal ja sellele järgnev põrkepiire ühendatakse omavahel nii, et nende kummagi funktsionaalsed omadused (näiteks löögiterminali passiivne ohutus, koormuse ülekandmine) ei avaldaks vastastikku negatiivset mõju. Löögiterminali ja piirde ühendamisel tuleb lähtuda tootja soovitustest. Põrkeleevendite kuju peab sobima kohalike oludega.

 

Küsi pakkumist!

 

Kategooria

Maanteed

Sildid

löögiterminal, P4 leevendi, põrkeleevendi, põrkesummutiga terminal, SafeEnd

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE