Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Lamedad liikluskünnised

lame künnis
Equipement_urbain_coussins_berlinois
lame künnis1
Lamedad künnised

Lamedad liikluskünnised

Liikluskünnis aitab rahustada liiklust, mille tulemusel väheneb kokkupõrgete sagedus ja vigastuste suurus. Liikluskünnist tohib paigaldada avalikel teedel vaid teevaldaja loal (KOV või Maanteeamet). Erateedel kellegiga kooskõlastama ei pea. Künnised tuleb alati tähistada künnise liiklusmärkidega nr. 687. Juhul, kui künnis on tähistamata, võivad autojuhid esitada teevaldajale kahjunõude auto rikkumise eest. Lame liikluskünnis on ideaalne kohtades, kus on vajalik liikluse rahustamine, näiteks jalakäijate ülekäigurajad. Lamedate künnisete soovituslik maksimaalne ülesõidu kiirus on kuni 30 km/h. Värvus: punane või must või beez.

 

Küsi pakkumist!
Kategooria

Linnad & Asulad

Sildid

kiirustõke, lamav politseinik, liikluskünnis, speed hump

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE