fbpx

Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Blog

Avaleht / Blog  / KUIDAS OMA GARAAŽ TURVALISEMAKS MUUTA?

Garaaž on tihtipeale koht, mis võrreldes muu majapidamisega võib veidi unarusse jääda ja seetõttu pole ka selle ruumi potensiaali täielikult kasutatud. Kindlasti omab igas peres garaaž erinevat kasutust – kes hoiab seal lihtsalt muruniidukit ja rattaid ning kelle jaoks on see lausa tööruum või hobinurgake.

Järgnevalt vaatame, kuidas saaksid sellel suvel oma garaaži potensiaali tõsta ja oma elu selles ruumis mugavamaks ja turvalisemaks muuta.

HOIUSTAMINE

Arvatavasti enamus inimestel koguneb garaaži kõikvõimalikke asju, mis vajavad hoiustamist. Olgu need siis hooajavälised hobi esemed, riided, kodukeemia vms. Siinkohal jagame paari nutikat ideed, kuidas saad oma garaaži luua just sulle sobiva hoiustussüsteemi, kasutades nutiklambreid. TubeX nutiklambrid lubavad sul luua just sellise riiulisüsteemi, mis sobib sinu garaaži suuruse ja hoiustamis vajadusega. Nutiklambritest on lihtne ehitada nii nagisid, kui ka riiuleid, kus hoiustada aiatööriistu, autotarvikuid, hoiukaste jne. Klambritega saad seinale kinnitada ka näiteks jalgrattaid, redeleid vms. Riiulisüsteemid valmivad lihtsa vaevaga kui lisad torudele ja klambritele just sulle meelepärase riiulimaterjali.

Mustadest nutiklambritest riiulisüsteem
https://www.gosafe.ee/et/c/mustad-toruklambrid

Suurema valiku klambrid ja torusid leiad siit: https://www.gosafe.ee/et/c/nutiklambrid

GARAAŽIUKS

Kindlasti on sügisel ja ka suvel suuremate sadudega tulnud ette olukorda, kus vihmavesi hakkab lihtsalt garaažiukse vahelt sisse pressima. Sellele on tegelikult väga lihtne lahendus tihendi näol, mis paigaldatakse garaažiukse alla. Tihend on mõeldud takistamaks vee, pori ja mustuse pääsu garaaži ja seda saab kasutada ka ilmastikuvee suunamisel kallakutel, sissesõiduteedel jne.
Toode on valmistatud tugevast, vastupidavast ja täielikult ilmastikukindlast sünteetilisest kummist – EPDMst, mis ei kaota aja jooksul elastsust ega ei vanane. Kannatab sõidukitega üle sõitmist ning ei kahjusta rehve.

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on https___erply.s3.amazonaws.com_398531_pictures_12807_627d08a59f9339.73189236_photo_2022-03-15_15-32-47-1.jpg

Garaažiukse tihendi saad endale sobivas pikkuses soetada just siit: www.gosafe.ee

– materjal: EPDM kumm
– mõõtmed: 78 х 14mm
– värvus: must

Paigaldusjuhisega saad tutvuda: https://www.gosafe.ee/media

KAITSE GARAAŽI SEINU 

Juhtub ka paremates peredes, et autost väljudes lööb laps uksega vastu garaaži seina või ise poekotte tassides riivad auto ust ja seinal on jälle kahjustused. Selle vastu on üks lihtne lahendus. Nimelt saab seinale kinnitada seinakaitse. Need kinnituvad kergesti toote taga oleva teibi abil ja nii sinu auto uksed kui ka garaažisein on kaitstud. Seinakaitseid saab edukalt kasutada ka selleks, et ära hoida tagurdamisel juhtuvaid kokkupõrkeid.

Pehme seinakaitse punane-valge
https://www.gosafe.ee/et/a/pehme-seinakaitse-punane-valge-300x1000x20mm

 Erinevate seinakaitsetega saad tutvuda meie e-poes: www.gosafe.ee

Lisaks seinakaitsetele on võimalik meie juurest leida ka nurga ja- postikaitseid: https://www.gosafe.ee/kaitse

Nurgakaitse kummist
https://www.gosafe.ee/et/a/nurgakaitse-kummist-ra2-kleebis

RATTATÕKISED

Paljudes garaažides ei ole ruumi suurus just kiita ja auto garaaži ajamine võib-olla omaette väljakutse. Selleks, et kindlustada oma garaaži seinade heaolu, paigalda põrandale rattatõkised mis takistavad auto vastu seina põrkamist.

Meie valikus on nii liimitavaid kui kruvidega kinnitatavaid variante.

Parkimistõkis kummist
https://www.gosafe.ee/et/a/parkimistokis-750x120x100-mm-must-valge-kumm

 Erinevate tõkistega saad tutvuda: www.gosafe.ee

PÕRANDAD

Vahel juhtub garaažipõrandatel jooksma ka lahtiseid kaableid, mis vajaksid kaitset. Selleks, et ei peaks lahtiseid juhtmeid/kaableid iga kord eest ära kerima kui soovid autoga garaaži sõita, saad kasutada kaablikaitseid.

Kummist 3-soonega
https://www.gosafe.ee/et/a/kaablikaitse-l%3D1200-must

Meie valikus on erineva pikkuse ja soonte arvuga kaablikaitseid: www.gosafe.ee

TÖÖKOHT

Kindlasti on meie seas ka neid, kes tegelevad garaažis oma hobidega. Olgu selleks siis puutöö, autoremont või niisama kergemad ehitustööd. Selleks, et töölaua juures seismine oleks võimalikult mugav ja ergonoomiline, kasuta töökohamatti. Meie valikus on erinevaid matte vastavalt töökoha vajadusele. Suurepärase drenaaziga töökohamatt, mis sobib hästi nii kuivadele kui ka märgadele aladele on Multi Mat II, mida saab soetada erinevates suurustes. See matt on vastupidav ka igapäevasele tihedale liiklusele, pakub piisavat tuge jalgade väsimuse vähendamiseks ning on õli ja rasva kindel.

Multi Mat
https://www.gosafe.ee/et/a/multi-mat-ii-must

 Malti Mat II ja teised töökohamatid, leiad siit: www.gosafe.ee

HELISTA MEILE