Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Tõstuki ohuala märgutuli

Tõstuki ohutuli
Tõstuki punane ohuala

Tõstuki ohuala märgutuli

Tavaliselt on tõstukitega seotud tööõnnetused raskete tagajärgedega, mis on sageli tingitud tõstukijuhi ettevaatamatusest ja hooletusest. 40% kõigist tõstuki õnnetustest on seotud jalakäijatega. Oluline, et jalakäijad hoiaksid tõstukiga turvalist vahemaad. Tõstukile paigaldatud hoiatustuled moodustavad tõstuki ümber põrandale joone, tekitades visuaalse ohutsooni, mis hoiab jalakäijaid turvalises kauguses. Selline lahendus aitab vähendada riski jalakäijate vigastuste tekkimiseks.

 

Saadaval: punane või sinine märgutuli.

 

Küsi pakkumist!
Kategooria

Laod & Tehased, LED tuled

Sildid

ohtlik tsoon, ohuala ümber tõstuki, punane tsoon, red zone tuli, sinine ohutsoon, tõstuki ohujoon

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE