Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Normaliseeritud töölaius

Avaleht / Põrkepiirde ABC / Normaliseeritud töölaius

[cws-row cols=1 id=”cols1″][col span=12][cws-widget type=text title=”Normaliseeritud töölaius”]

Normaliseeritud töölaius on suurus, mille abil mõõdetakse löögi saanud piirde deformatsiooni. Töölaius on peamine parameeter arvutamaks piirde taha jäetava vaba ruumi ulatust, mis on vajalik piirdesüsteemi toimimiseks. See on kaugus deformeerumata piirdesüsteemi esiservast deformeerunud süsteemi tagumise servani raskemal põrkekatsel. Töölaius on jagatud kaheksasse klassi W1-st kuni W8-ni. Alljärgnev tabel 1.2 iseloomustab erinevaid töölaiuse klasse ja neile vastavaid väärtusi meetrites.

 

normaliseeritud töölaius

Tabel “EN 1317 kohased töölaiused ning neile vastavad töölaiuse klassid”

 

 

[/cws-widget][/col][/cws-row]

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE