Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Gabariidiväravad ja kõrguspoomid

Avaleht / Tootegrupid  / Parklad & parkimismajad / Gabariidiväravad ja kõrguspoomid

 

Toodame ja paigaldame gabariidiväravaid, poome ja muid kõrguspiirdeid. Tihti kasutatakse rippuvaid gabariidi poome ka parkimismajades, kus takistus ei asugi poomi taga vaid näitab ära parkimismaja sees oleva madalaima kõrguse.

 

Vigastuste tõkestamiseks tuleks paigaldada hoiatustõkked ehk nn gabariidiväravad. Need annavad juhtidele märku, et sõiduk ei mahu läbi ning välistab edaspidi ulatuslike kahjude tekkimise.

 

Valmistame gabariidi poome nii plastik, alumiinium kui ka metall torudest või kandilistest profiilidest, parema tähistuse saamiseks kattame poomid valgustpeegeldava kilega, üldjuhul puna-valge või musta-kollasega.  Võimalik toota nii jäiga raamiga gabariidiväravaid kui ka rippuvaid gabariidi poome.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE