Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Löögiterminalid

Avaleht / Tootegrupid  / Maanteed / Löögiterminalid

 

Tegeleme löögiterminalide müügi ja paigaldusega. Löögiterminale kasutatakse pehmendamaks lööki, mis tekib sõiduki ja takistuse (põrkepiirde ots, viadukti sammas, looduslikud ja muud takistused) kokkupõrkel.

Põrkeleevendi ja sellele järgnev põrkepiire ühendatakse omavahel nii, et nende kummagi funktsionaalsed omadused (näiteks põrkeleevendi passiivne ohutus, koormuse ülekandmine) ei avaldaks vastastikku negatiivset mõju. Sel viisil liidetud süsteemi funktsionaalsete omaduste kohta peab selle valmistaja põrkeleevendi andmetest lähtudes esitama vastava tõendi.

Põrkeleevendite kuju peab sobima kohalike oludega.

Põrkeleevendid jaotatakse kokkupõrke raskusastme järgi kaheks, kus kokkupõrke raskusaste A annab sõidukis sõitjale ja juhile sõiduteelt kõrvalekaldunud sõidukis suurema ohutuse taseme kui raskusaste B, ja on seega eelistatud.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE