Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Postikaitsed

 

Riiulite postikaitsed on mõeldud ladudesse riiulite tugipostide kaitseks, mis võivad kahvelkärude ja kahveltõstukite ettevaatamatul ja hooletul juhtimisel kergesti viga saada, seepärast on vaja kaitsta igat riiuliposti eraldi. Selleks kinnitatakse riiuliposti ette põranda külge postikaitse. Riiuliposte on võimalik kaitsta ka postide külge kinnitatud tugevate, paksust terasest nurkrauast profiilidega, mis ei taga siiski sedavõrd tõhusat kaitset, kui põranda külge kinnitatud kaitseelemendid.

 

Riiulite kahjustused, mille põhjuseks on paratamatud tõstuki löögid, on mitte ainult silma häiriv pisiasi, vaid reeglina üsna reaalne oht terve konstruktsiooni jaoks. Seega on postikaitse hädavajalik turvaelement eriti suurtes hulgiladudes, kus töö tempo on kiire ja seega ka vigastuste oht suurem.

 

Pakume postikaitseid erineva materjali paksuse (4-10mm) ja suurusega (h=400-800mm). Üldjuhul kinnitatakse postikaitse betoonpõrandale nelja kiilankruga või keemiliste ankrutega.

 

Kulutades protsentuaalselt tühise summa riiulite maksumusest saate turvalise ja toimiva lao pikkadeks aastateks.

 

Riiulikaitse ja paigalduse ühiku hind sõltub kaitseelemendist, objekti asukohast ja tööde mahust.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE