Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Kaitsevõrgud ja aiad

Avaleht / Tootegrupid  / Laod, tehased & tootmishooned / Kaitsevõrgud ja aiad

 

Toodame kaitsevõrke erinevate piirdesüsteemide ja kaitserinnatiste külge, kuid pakume kaitsevõrke ka laoriiulite külge.

 

Tagavõrk kinnitatakse riiulite tagaküljele juhul, kui on oht, et üksikud pakendid võivad pudeneda alusele pakitud kauba seast maha. Tagavõrgu kasutamine on kohustuslik juhul, kui samaeagselt tõstukiga aluste riiulisse asetamisega toimub kauba pakendite komplekteerimine alumistel tasapindadel laotööliste poolt.

Kaitsevõrke ja aedasid paigaldame ka automaatika seadmete ja masinate ümber, et tagada töötajate ohutus ja kaitse perimeeter. Aedadele on võimalik lisamoodulitena paigaldada luuke ja uksi, viimaseid nii pöörd kui ka siinidel liugustena.

Kaitsevõrke on võimalik tellida erinevates mõõtudes ja erineva võrgu silmaga. Kaitsevõrgud on kuumtsingitud ja/või värvitud, paigaldus käib kronsteinide ja polt liite abi.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE