Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Kaitsepiirded

 

Kaitsepiirete funktsioon on kaitsta erinevaid rajatisi ja objekte nii hoonetes sees, kui hoonete ümber. Kasutatakse näiteks: elektrikilpide, veehüdrantide, laoriiulite, väravate jne. kaitseks ning inimestele turvalise liikumiskoridori rajamiseks.

 

Meie poolt pakutavad kaitsepiirded võimaldavad kombineerida endas nii kaitsva piirde, käsipuu, kui ka kaitsevõrgu. Kõik detailid on eraldi juurde lisatavad ja vahetatavad.

 

Piirete ja paigalduse jooksva meetri hind sõltub kaitsepiirde süsteemist, objekti asukohast ja tööde mahust.

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE