Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Roostevabad turvapostid

Avaleht / Tootegrupid  / Kauplused & kaubanduskeskused / Roostevabad turvapostid

 

Toodame, müüme ja paigaldame roostevabasid turvaposte, mis on eelkõige oma esteetilise viimistluse ja välimuse poolest mõeldud nii kaubanduskeskustesse kui ka väiksematesse kauplustesse.

 

Roostevabad turvapostid on mõeldud nii poe siseviimistluse kui ka inventari kaitseks. Lisaks kasutatakse roostevabu turvaposte läbipääsu piiramiseks erinevatele aladele. Turvapostid on mõeldud nii sise- kui välistingimustesse, postid on saadaval erinevas suuruses ja kujus.

 

Standard läbimõõduna pakume kauplustesse neid Ø 50 mm (alusplaadiga), Ø 80 mm ja 120 mm, kõrgusega 800mm. Soovikorral on võimalik tooted tellida erimõõdus.

 

Turvapostide ja paigalduse ühiku hind sõltub postitüübist, objekti asukohast ja tööde mahust.

 

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE