Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Ostukärude aiad

Avaleht / Tootegrupid  / Kauplused & kaubanduskeskused / Ostukärude aiad

 

Toodame, müüme ja paigaldame kaupluste ostukärude aedasid, mis on eelkõige mõeldud ostukärude korrektseks hoiustamiseks, kaitsteks nii kaubatsooni kui ka vabatsooni eraldamiseks. Inimeste ja ostukärude suunamiseks või läbikäigu piiramiseks.

 

Standard läbimõõduna pakume kauplustesse neid Ø 40 mm ümartorust ja kõrgusega 1000mm. Soovikorral on võimalik tooted tellida erimõõdus.

 

Ostukärude aedasid on võimalik tellida nii tsingitud terastorust, roostevabast metallist kui ka kroomitud kattega profiiltorust. Piirdeid on võimalik valida nii plastikust, kui metallist klambritega.

 

 

S_40_Guide_Rails_Guide_Rails_web_whgeb

 

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE