Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Mascot tööriided

85535
tööriided suvised
tööriided
Mascot tööriided

Mascot tööriided

Tööriietus on eriti oluline tööstusharudes, mis on seotud liiklusega,  ehitusega ja mootorsõidukitega. Sertifitseeritud kaitserõivas tagab töötaja turvalisuse, mis võimaldab töötajal rohkem keskenduda oma tööle ja mitte nii väga muretseda ohutuse  pärast.  Mascot  märguriietega  on  töötajad nähtavad  nii  päeval  kui  ka  öösel. Tähtis on kanda õiget tööriiet tehtavad  töö  jaoks.  Isegi  kui  töö,  mis  nõuab märguriiete  kandmist  lühikest  aega  on  oluline,  et märguriietus  vastaks  vastavale  töö  iseloomule  ja standardile.

 

Mascot riided:

  • mugavad
  • hea nähtavusega
  • kvaliteetsed
  • tööriiete valik vastavalt töö eripärale

 

Vastavalt  EN  ISO  20471  nõuetele  on väljatoodud  kolm  riskiklassi,  mis  määrab  ära märguriiete  materjali  ja  valguspeegeldus  ning flourestsents klassi.

Küsi pakkumist!
Kategooria

Laod & Tehased, Maanteed, Üldehitus

Sildid

helkurriided, märguriided, Mascot, tööriietus, töörõivas

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE