Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Sillapiirded

Sillapiire1
Noblessneri sillapiire
sillapiire

Sillapiirded

Sillapiire on põrkepiire, mis on paigaldatud silla serva, viaduktile, tugiseinale, estakaadile või muule sarnasele vertikaalsele konstruktsioonile.

 

Rajatistel valitakse sõidukirinnatis sõidutee välisääre kõrvale sõltuvalt ohualast allpool rajatisi.  Rinnatise kuju, tüüp ja mõõtmed, millele piire kinnitub, peab vastama testitud rinnatise tüübile ja piirde kinnitamisel rinnatisele, tuleb lähtuda piirde tootja soovitustele.

 

Rajatiste liikumisvuukide piirkonnas tuleb põrkepiirded paigaldada nii, et rajatise (temperatuuri ja koormuste muutustest) tingitud liikumised ei avaldaks olulist mõju põrkepiirde töötamisele ning piisavate liikumisvarudega ühenduskohad vastaksid piirde valmistaja juhendile.

Küsi pakkumist!

 

Kategooria

Maanteed

Sildid

kaitsepiire, ohutuspiire, rajatise piire, sillapiire, teepiire

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE