Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Maapealsed puidust piirded

puitpiire 3
puidust kaitse
puitpiire 2
puitpiire1
puitpiire

Maapealsed puidust piirded

Puidust maapealseid kaitsepiirdeid kasutatakse eelkõige sisetingimustes seinte ja riiulite kaitseks kuid sobivad hästi ka masinate, seadmete kaitseks ja jalakäiguteede eraldamiseks. Puitpiirde eeliseks on soodne hind, mida pikem on ääristatav teekond seda suurem on hinna võit teiste piirdesüsteemide eest. Lisaks on puidust prusse väga lihtne ja odav vahetada kui need aja jooksul amortiseeruvad või purunevad. Vastupidavuse tagamiseks on puitprussid süvaimmutatud.

Küsi pakkumist!

 

Kategooria

Laod & Tehased

Sildid

puidust kaitsepiire, puidust piire, puitpiire

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE