Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Piirdepost lindiga

bin-a-yellow
post-c
post-e
bin-b
post-d
light-b

Piirdepost lindiga

Skipperi piirdesüsteem aitab lihtsasti muuta töökeskkonda ohutumaks ja turvalisemaks. Lindi abil saab kiirelt eraldada tsoone, üles seada turvalist kõnniteed või muuta liiklust veelgi ohutumaks. Tootevalikusse kuuluvad mitmed lisatarvikud, mis annavad juurde praktilisust lisaväärtust. Posti alus on veega või liivaga täidetav, et süsteem püsiks kindalt ja stabiilselt. Väljatõmmatavat linti saab kinnitada nii järgmise posti külge, seina külge kui ka magnetkinnitusega auto või laoriiuli külge. Automaatse tagasikerimis süsteemiga lint on 9 m pikk, mis tõttu on tegemist ühe kulusäästlikuma piirdesüsteemiga!

 

Lai värvivalik poste kui ka linte.

 

Lisavarustuses on LED ohutuli, sildihoidja, prügikast ja topsik.

 

Küsi pakkumist!
Kategooria

Laod & Tehased

Sildid

flex piire, kollane must märgistus, piirdelint, sildihoidja, Skipper

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE