Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Parklapiirded

parklapiirded
parklapiire
põrkepiire parkimismajas
parklapiire1

Parklapiirded

Müüme ja paigaldame parkimismajade ja parklate piirded, mis tagavad turvalisuse nii sõidukijuhtidele kuid ka parkimismaja konstruktsioonidele. Parkimismajade piirdeid paigaldatakse kohtadesse,  kus on oht eritasandilistest kohtadest alla sõita, vigastada olulisi konstruktsiooni osasid või piiritleda autodele mitte ligipääsetav ala.

 

Meie poolt pakutavad piirde detailid on omavahel kombineeritavad ning  piirdele saab juurde lisada näiteks käsipuu kui ka kaitsevõrgu.  Kõik detailid on eraldi juurde lisatavad ja vahetatavad.

 

Küsi pakkumist!
Kategooria

Parkimismajad

Sildid

kaitsepiire, põrkepiire, teepiire

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE