Inten OÜ

SWEDBANK AS
IBAN: EE902200221061048194
SWIFT/BIC: HABAEE2X

VÕTA ÜHENDUST! Kirjuta meile julgesti ja leiame teile sobiva lahenduse!

PÕRKEPIIRDED

Oleme spetsialiseerunud põrkepiirete paigaldusele. Meie valikus on igas tugevusklassis põrkepiiret, mida on võimalik paigaldada nii rammimise teel pinnasesse kui ka ankurdamise teel pinnase peale.

KAITSEPIIRDED

Meie teiseks suureks valdkonnaks on kõikvõimalikud kaitsepiirded, nii metallist kui ka plastikust. Pakume rätsepateenust ehk valmistame torukaitsed vastavalt kliendi mõõtudele ja soovile, viimistleme soovitud värvi ning katame valgustpeegeldavate kileribadega.

LIIKLUSKORRALDUS

Pakume laias valikus erivevaid liikluskorralduslikke tooteid, mis tõstavad ohutust nii liikluses kui ka hoonetes. Künnised, parkimistõkkised, sõiduradade eraldajad, kattehelkurid, kummipostid, liikluspeeglid, teetähised jne.

LED Vilkurid & töötuled

Tarnime kvaliteetseid ja sertifitseeritud LED vilkureid, valgusteid, töötulesid ja kõike muud samalaadset, mis parandavad tööohutust ning suurendavad töövõimekust ka pimedal ajal.

Vaata kindlasti ka meie katalooge, valikus üle tuhande erineva toote.

 

Garanteerime kvaliteetse ja parima võimaliku teeninduse!

HELISTA MEILE

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kui jätkate saidi kasutamist ilma oma brauseri seadeid muutmata, eeldame, et nõustute küpsiste vastuvõtmisega. MIS ON KÜPSIS?

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate selle saidi kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.


MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tähtedest ja numbritest koosnev fail, mille lisame teie arvutisse, kui te sellega nõustute. Küpsiste abil saame teid eristada meie saidi teistest kasutajatest, et pakkuda teile meeldivat kasutuskogemust. Samuti on küpsised abiks saidi arendamisel.
Küpsiseid saate blokeerida ja eemaldada oma Interneti-brauseri kaudu või kolmandate isikute tarkvara abil, kuid see võib tekitada probleeme mõnede veebisaidi osade kasutamisel.


TAHAD ROHKEM TEADA?

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiate andmekaitse inspektsiooni lehel.

SULGE